Edukacja oraz troska o środowisko to priorytety odpowiedzialności społecznej dostawcy ciepła systemowego - PEC Ciechanów.

Czyste powietrze to zdrowie mieszkańców naszego miasta i lepsza jakość życia - czyli nasz wspólny interes.  

Dlatego PEC Ciechanów po raz kolejny zaangażował się w inicjatywę mającą na celu zwiększanie wiedzy mieszkańców Ciechanowa na temat ekologii i wytwarzania energii. W minioną sobotę 29 czerwca wspólnie z  Fundacją Łydynia zorganizowaliśmy na błoniach zamkowych pierwszy, miejski Dzień Rzeki Łydyni.

Pracownicy PEC Ciechanów prezentowali elementy systemu ciepłowniczego. Można było zobaczyć i dotknąć węzła cieplnego, dowiedzieć się jak zostać odbiorcą naszego ciepła i dowiedzieć się jakie mamy plany inwestycyjne i rozwojowe.

Zapewniliśmy również atrakcje dla dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza „Rozgrzewająca krzyżówka” z nagrodami oraz multimedialna gra Czarny Smog. Na odwiedzających nasze stoisko czekały m. in. Książeczki „Czerwony Kapturek w mieście”, kolorowanki czy koszulki od PEC Ciechanów.

Na zakończenie odbyła się też druga już edycja akcji „Zmień bojler na kaloryfer”. Tym razem rozgrzewający, taneczny trening poprowadzili członkowie Formacji Artystycznej Freak Show.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.