Dla słabowidzących Wersja standardowa Wersja tekstowa Wersja graficzna Oświadczenie o dostępności Mapa strony A A A

Poznałeś już naszego Czerwonego Kapturka i jego ekipę?

Chcesz by Twoje dziecko wzięło udział w nagraniu audiobooka?

Wypełnij formularz i prześlij do nas nagranie swojego dziecka!

Do dzieła!

 

Nagrajmy razem audiobooka!

PEC Ciechanów zaprasza wszystkich uczniów ze szkół podstawowych na terenie Ciechanowa do wyjątkowego konkursu, gdzie nagrodą będzie udział w nagraniu audiobooka Lekcji ciepła. Akcja rozpoczyna się już dziś, 15 lutego.

Konkurs jest nawiązaniem do organizowanej corocznie akcji edukacyjno- ekologicznej, gdzie uczymy dzieci czym jest ciepło i jak racjonalnie z niego korzystać. W tym roku uczniowie  uczestniczyli w niej w innej niż zazwyczaj formie- teatrzyków radiowych w Radiu Rekord Mazowsze na 88,7 FM.  To pierwszy taki projekt organizowany przez PEC.  

W konkursie wezmą udział uczniowie, którzy wyślą zgłoszenie za pośrednictwem formularza oraz zgodę rodzica na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenie jest proste, a jego wypełnienie zajmuje kilka minut. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 marca 2021 r..

Co dalej?

Zwycięzcy otrzymają drogą e-mailową plik z zeskanowaną, wybraną częścią książek z serii „Czerwony Kapturek w mieście”. Otrzymane teksty trzeba będzie przeczytać i nagrać, a następnie odesłać mailem zwrotnym do PEC.

Organizatorem konkursu jest PEC Ciechanów Sp. z o.o. w Ciechanowie we współpracy z COEK STUIDIO. Patronem medialnym akcji jest Radio Rekord Mazowsze na 88,7 FM.

Regulamin konkursu audiobook dostępny tutaj.

Zapraszamy!

plakat_pec (4).jpg

 

 .