We wtorek, 7 czerwca, PEC Ciechanów rozstrzygnął konkurs plastyczny pod hasłem: Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Wpłynęło w sumie 57 prac.
Prace konkursowe oceniało JURY w składzie:
1) Marek Zalewski, artysta, plastyk- Przewodniczący Komisji
2) Małgorzata Niestępska- Prezes Zarządu PEC Ciechanów- Członek Komisji
3) Łukasz Wawrzonkowski- Radio Rekord Mazowsze- Członek Komisji
4) Ewa Jasińska, Radio Rekord Mazowsze- Członek Komisji
5) Paulina Rybczyńska, Urząd Miasta Ciechanów- Członek Komisji
6) Kaja Kamińska- PEC Ciechanów- Członek Komisji
Oto lista zwycięzców:
I miejsce- Aleksander Sekuła, SP nr 6.
II miejsce- Szymon Bochnia, SP TWP.
III miejsce- Adam Aptowicz, SP TWP.
Wyróżnienia przyznano:
- Julia Ankiewicz SP 5,
- Maja Batogowska SP 1,
- Natan Piątkowski SP 1,
- Alicja Nowacka SP 3,
- Marysia Zagórska SP 1,
- Julia Miłoszewska SP 3,
- Maja Bulejak SP 1,
- Hanna Kopka SP 7,
- Filip Wójcicki SP 6,
- Karolina Orysiak SP 3,
- Lena Robak SP 6.
Wręczenie nagród odbędzie się w najbliższy piątek, 10 czerwca, o godz. 11:00 w siedzibie PEC przy ulicy Tysiąclecia 18.
Informujemy, że Jury w tym roku postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, doceniając ich chęci, zaangażowanie oraz kreatywność. Niestety, ze względów technicznych nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich na uroczyste wręczenie nagród do naszej siedziby, stąd też decyzją komisji upominki dla dzieci zostaną przekazane bezpośrednio do szkół, przez delegację z PEC. Odnośnie ustalenia konkretnego terminu będziemy kontaktować się ze szkołami.
Nagrody specjalne Jury otrzymali:
- Aleksander Wójcik SP TWP,
- Lena Chrobocińska SP 7,
- Jan Zieliński SP 6,
- Weronika Dębska SP 5,
- Emilia Wardziak, SP 7,
- Agata Sakowska, SP 7,
- Maja Sasin,
- Mateusz Brodowski, SP 3,
- Natalia Górska, SP 3,
- Szymon Sieniawski SP 5,
- Amelia Nawrocka SP 3,
- Aleksandra Długoszewska SP 7,
- Aniela Wiktorowicz MP3,
- Lena Pawelska SP 7,
- Antonina Matuszewska SP 7,
- Zuzanna Jadusińska SP 7,
- Lena Kowalska SP TWP,
- Grzegorz Maliszewski, SP 7,
- Jakub Kopczyński SP 7,
- Hanna Rzeczkowska SP 1,
- Zofia Korzybska SP TWP,
- Jan Gross SP 7,
- Lilianna Witkowska SP 1,
- Alan Wojewódzki SP 6,
- Filip Paszkowski SP 1,
- Anastazja Wyrzykowska SP 1,
- Grzegorz Ślesicki SP TWP,
- Piotr Ptasiewicz SP TWP<
- Natalia Kowalska SP 3,
- Bartosz Różycki SP 5,
- Antonina Wiśniewska SP 5,
- Lena Jadczak SP 6,
- Ksawery Pijanowski SP 3,
- Nikodem Jarzembowski SP 1,
- Oskar Chłopek SP 7,
- Oliwier Kalinowski SP 7,
- Bola Bashej SP TWP,
- Nikola Korycińska SP 3,
- Jagoda Kowalska SP 7,
- Amelia Milewska SP 7,
- Maja Wolińska SP 7,
- Jagoda Suchoparska SP 7,
- Amelia Pawelska SP 7.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela:
Kaja Kamińska, tel.: 572 338 064.